אנטי-וירוס לבית

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

אנטי וירוס עוצמתי, מהיר וקליל למחשב. האנטי וירוס הנמכר בישראל והמומלץ ביותר על ידי טכנאי המחשוב בארץ - מגן על המידע במחשב מפני כל סוגי האיומים מבלי להאט את המחשב.
כולל: אנטי וירוס, אנטי רוגלות, אנטי פישינג ובקרת התקנים חיצוניים.


ESET HOME Security Essential

ESET HOME Security Essential (Internet Security)

חבילת האבטחה המאפשרת גלישה בטוחה בזכות שכבות הגנה מתקדמות הכוללות אנטי וירוס, אנטי פישינג, חומת אש ושכבות הגנה נוספות וייחודיות יחד עם טכנולוגיות זיהוי נוספות לאיתור מזיקים ברשת 24/7 גם בזמן שלא משתמשים במחשב. שכבת מגן כפולה ומכופלת סוגרת חורים ברשת התקשורת שלך העלולה להיות מנוצלת לרעה.


ESET HOME Security Premium

ESET HOME Security Premium (Smart-Security Premium)

חבילת הפרימיום המורחבת ביותר להגנה על המחשב האישי, מעניקה את מלוא הביטחון להנאה מגלישה באינטרנט, רכישות מקוונות, ביצוע פעולות בנקאיות, הגנה על המידע האישי והצפנתו, מערכת אנטי גניבה לאיתור המחשב הנייד במקרה של אובדן / גניבה, הגנה מלאה על הפרטיות כולל על מצלמת הרשת המחוברת למחשב והגנה על רשת האינטרנט הביתית.


ESET HOME Security Ultimate

ESET HOME Security Ultimate

חבילת הפרימיום המורחבת ביותר להגנה על המחשב האישי, מעניקה את מלוא הביטחון להנאה מגלישה באינטרנט, רכישות מקוונות, ביצוע פעולות בנקאיות, הגנה על המידע האישי והצפנתו, מערכת אנטי גניבה לאיתור המחשב הנייד במקרה של אובדן / גניבה, הגנה מלאה על הפרטיות כולל על מצלמת הרשת המחוברת למחשב והגנה על רשת האינטרנט הביתית. ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר הכוללת VPN והגנה על הפרטיות לראש שקט ובלי דאגות.
מגיע עם התקנה עד 5 מחשבים (ניתן להרחבה עד 10 מחשבים)


השוואת גרסאות ומהדורות 2024

הגנה כוללת על החיים הדיגיטליים שלכם.
עבור מחשבים, macOS, סמארטפונים וטאבלטים.

השוואת גרסאות ומהדורות ESET 2024